Dom

YUSH Electronic Technology Co.,Ltd profil firmy

profil firmy
Firma YUSH Electronic Technology Co., Ltd została założona w 2005 r., Jest zlokalizowana w mieście produkcyjnym Jiangsu na świecie, w maszynach elektronicznych Guprofessional z separatorem pcb / urządzeniami do depanelizacji płytek. Firma dysponuje zaawansowanym sprzętem do produkcji i przetwarzania oraz doświadczonym zespołem ds. Rozwoju i produkcji, z których połowa ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży sprzętu elektronicznego.

Począwszy od 2004 r. Lider firmy zainwestował w rozwój i produkcję separatora PCB i maszyny do depanowania PCB. Od tego momentu zwracamy większą uwagę na jakość produktu, bezpieczeństwo użytkowania i innowacyjność produktu, do tej pory wyprodukowaliśmy wiele wysokiej jakości, stabilnych osiągów, wysokich opłacalne produkty. Zwiększ wydajność produkcji, zwiększ wydajność, a tym samym zwiększ konkurencyjność rynkową naszych klientów. Do tej pory projektujemy różne typy separatorów PCB separatora PCB i maszyny do deplanowania PCB z ręcznym, napędzanym silnikiem, napędzanym pneumatycznie, wykrawającym formą, frezarką. Ze względu na dobrą jakość i rozsądną cenę nasi klienci są na całym świecie. Do tej pory YuSH stał się jedną z największych baz produkcji separatorów PCB w Chinach.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Fabryka YuSH powstała w 2005 roku, opracowaliśmy nowy typ maszyny zdejmowania pcb z powietrzem w 2008 r., Jest dobry dla klienta, aby zmniejszyć uszkodzenia PCB / FPC. Otrzymaliśmy certyfikat CE dla pcb depaneling i separator pcb, wykrawarka pcb w 2012 roku .

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : YuSH

Ilość pracowników : 1000~2000

Coroczne wyprzedaże : 10000-50000

Rok założenia : 2005

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny YUSH Electronic Technology Co.,Ltd Certyfikaty Chiny YUSH Electronic Technology Co.,Ltd Certyfikaty