Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
YUSH Electronic Technology Co.,Ltd 86-0769-88087410 evaliu@hk-yush.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

YUSH Electronic Technology Co.,Ltd profil firmy

YUSH Electronic Technology Co.,Ltd
 • Rodzaj działalności

  Producent

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  YuSH

 • Ilość pracowników

  1000~2000

 • Coroczne wyprzedaże

  10000-50000

 • Rok założenia

  2005

 • pc Export

  60% - 70%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-0769-88087410

Wprowadzenie

Firma YUSH Electronic Technology Co., Ltd została założona w 2005 r., Jest zlokalizowana w mieście produkcyjnym Jiangsu na świecie, w maszynach elektronicznych Guprofessional z separatorem pcb / urządzeniami do depanelizacji płytek. Firma dysponuje zaawansowanym sprzętem do produkcji i przetwarzania oraz doświadczonym zespołem ds. Rozwoju i produkcji, z których połowa ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży sprzętu elektronicznego.

Począwszy od 2004 r. Lider firmy zainwestował w rozwój i produkcję separatora PCB i maszyny do depanowania PCB. Od tego momentu zwracamy większą uwagę na jakość produktu, bezpieczeństwo użytkowania i innowacyjność produktu, do tej pory wyprodukowaliśmy wiele wysokiej jakości, stabilnych osiągów, wysokich opłacalne produkty. Zwiększ wydajność produkcji, zwiększ wydajność, a tym samym zwiększ konkurencyjność rynkową naszych klientów. Do tej pory projektujemy różne typy separatorów PCB separatora PCB i maszyny do deplanowania PCB z ręcznym, napędzanym silnikiem, napędzanym pneumatycznie, wykrawającym formą, frezarką. Ze względu na dobrą jakość i rozsądną cenę nasi klienci są na całym świecie. Do tej pory YuSH stał się jedną z największych baz produkcji separatorów PCB w Chinach.

Historia

Fabryka YuSH powstała w 2005 roku, opracowaliśmy nowy typ maszyny zdejmowania pcb z powietrzem w 2008 r., Jest dobry dla klienta, aby zmniejszyć uszkodzenia PCB / FPC. Otrzymaliśmy certyfikat CE dla pcb depaneling i separator pcb, wykrawarka pcb w 2012 roku .

Usługa

1. dniowe usługi wsparcia technicznego,
2. Ograniczyć obsługę reklamacji, pół godziny przed klientami

3. Gwarancja: bezpłatna przez okres jednego roku, w tym okresie dostawca powinien przesyłać nowe części kupującemu bezpłatnie, jeśli części w urządzeniu są uszkodzone.

Nasz zespół

Firmy polegają na profesjonalnym zespole technicznym, który jest zaangażowany w rozwój maszyny do depanowania pcb i separatora pcb. Depanel Experts, zapewnienie profesjonalnego podprogramu PCB. Doskonałe wyposażenie produkcyjne, naukowa i rozsądna konfiguracja. Na zamówienie, Yixing myśli o różnorodności i indywidualizacji klientów, opracowuje i produkuje skoordynowane produkty. Nasza obsługa klienta ogranicza obsługę reklamacji, pół godziny do klientów.